Кубок Чемпіонів з Тернополя поїхав до Львова

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2014 о 19:30    281 переглядів

За футбольний Кубок Чемпіонів у Тернополі впродовж трьох днів змагалися діти 2004 року народження. Такий турнір серед дітлахів у нашому місті відбувся вперше. Побував на і наш кореспондент Тарас Бурак. Футбольні команди з Рівного, Тернополя, Львова, Козови та Копичинців, а загалом їх 8, минулими вихідними змагалися у спортзалах нашого міста за Кубок Чемпіонів. Щоправда, учасників турніру мало би бути більше.

ДМИТРО АНДРІЄШИН, співорганізатор турніру Кубок Чемпіонів:

«На жаль, відмовились Івано-Франківськ і Хмельницький. Івано-Франківськ через те, що погодні умови дуже погані, а Хмельницький тому що діти захворіли. Ще би був турнір більше цікавіший, більше дітей би пограло. І турнір називається Кубок Чемпіонів у зв’язку з тим, що наша головна задача, як тренерів і організаторів, виховувати нових чемпіонів».

Дві команди зі Львова поїхали додому з нагородами за перше та третє місця. Друге місце здобули вихованці  Тернопільської ДЮСШ №1. Турнір, кажуть хлопці, їм сподобався.

ВАДИМ, учасник турніру Кубок Чемпіонів:

  «Забивали голи – гарна техніка. Побачив, як грають інші команди. Ми грали теж на всі свої сили, викладались як могли, але програли «Тернополю» 4:3 ».

ВАДИМ, учасник турніру Кубок Чемпіонів:

 «Мені сподобався турнір. Грали – вигравали».

У міськраді обіцяють, що Кубок Чемпіонів у Тернополі проводитимуть регулярно.

АНДРІЙ РИБАК, начальник відділу молоді та спорту Тернопільської міськради:

     «Кожного року, було би добре, якби діти наші мали тренувальну практику. І приходили, приїжджали до нас команди з різних областей. Тому я думаю, що цей турнір стане традиційним, оскільки в нас є хороші спортивні зали. І для дітей такого віку є достатніми, рівними і забезпеченими, щоб проводити такі турніри».

Усі команди за участь в турнірі отримали грамоти і дипломи. Призерів нагородили медалями та кубками.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!