Медики Тернопільщини з’ясовували, на що вистачить коштів з бюджету

Автор:     Опубліковано: 6 Лютого 2014 о 20:01    600 переглядів

Щоб покращити надання медичної допомоги і впровадити в практику сучасні методи діагностики та лікування на Тернопільщині, бракує грошей. Коштів на охорону здоров’я в бюджеті–2014 вистачить, але  тільки на найнеобхідніше.

Знайти кошти медицині області потрібно на придбання сучасного діагностичного та лікувального обладнання, ремонт приміщень, транспорту, оргтехніки. І цей список можна продовжувати.

РУСЛАН МОСТОВИЙ, директор департаменту охорони здоров’я ОДА:

«Залишились невирішеними такі питання: забезпечити відповідно до потреби придбання медикаментів, продуктів харчування, паливно-мастильних матеріалів, миючих засобів, запчастин, будівельних матеріалів. Забезпечення проведення поточних і капітальних ремонтів будівель, обладнання теплових, водовідвідних систем, реконструкцію будівель».

У 2014 році охороні здоров’я виділили більш, як 447 мільйонів гривень і левова частка цих грошей піде на оплату праці медиків.

СТЕПАН СКИБИЛЯК, директор департаменту фінансів ОДА:

«Зарплата, енергоносії забезпечені в повному обсязі. Враховано 699  тисяч – це бюджет розвитку для двох установ обласного підпорядкування для протитуберкульозного диспансеру, для виготовлення кошторисної документації 350 тисяч і 340 тисяч для екстреної медичної допомоги для завершення введення в експлуатацію диспетчерської служби та серверної».

Врахували і більше 16 мільйонів гривень субвенцій з держбюджету. Їх дадуть на придбання витратних матеріалів для інгаляційної анестезії, медикаментів для швидкої медичної допомоги та часткове відшкодування вартості ліків для гіпертоніків.

залишіть коментар