На Тернопільщині шахраї виманюють гроші у підприємців

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2014 о 20:16    407 переглядів

Обережно, шахраї! Останнім часом до підприємців Тернопільщини телефонують невідомі і намагаються шахрайським шляхом виманити гроші. Зокрема зловмисники представляються довіреними особами посадовців Головного управління Міндоходів в області і вимагають кошти для залагодження так званих «міністерських перевірок» чи на якісь інші нагальні потреби.

 

Схожі авантюри мали місце в кількох районах області наприкінці минулого року. Схем було кілька. Так, від імені начальника районної податкової інспекції, у власників закладів громадського харчування «просили» терміново поповнити рахунки мобільного зв’язку на кілька тисяч гривень. Або ж під виглядом районних міндоходівців, пропонували пом’якшити результати перевірок також за чималеньку суму.

Діють аферисти через посередників. Їх роль переважно виконують таксисти, які нічого не знаючи про шахрайську схему і виконуючи лише функцію отримання та передачі грошей, стають співучасниками злочинних дій.

Наталія Сорока, заступник начальника інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів в  області:

 «У Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області офіційно заявляють, що посадові особи органів Міндоходів області жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Більше того, у Міндоходів наполегливо радять підприємцям та громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

 

Міндоходівці просять негайно повідомляти про будь-які випадки вимагання грошей на «телефон довіри», який працює щоденно в цілодобовому режимі за номером 23-63-92, зателефонувати у приймальню ГУ Міндоходів у Тернопільській області за номером 43-46-01 або особисто звертатися у відділ внутрішньої безпеки за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1, каб.705, 707.

залишіть коментар