На ці вихідні Тернопіль став столицею українського хокею

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2014 о 12:28    660 переглядів

 

У ці вихідні файне  місто стало центром українського спорту. На тернопільському ставі ганяли шайби півтора десятка команд хокеїстів. За тим як нагороджували кращих на  Ternopil Hockey Classic, слідкували і наші журналісти.

Цьогорічні переможці з кубком знайомі добре. Бо вони лідери і перших змагань.

МИХАЙЛО ПИЛИПЧУК, хокеїст команди-переможця:

«це тринадцятий рік, потім зроблять і чотирнадцятий»

Команда з Києва. Михайло розповідає, як і більшість тут – хокеїсти – не професіонали. В будні – це бізнесмени, робочі та студенти, на ковзани ж стають, коли випадає вільна хвилина.

МИХАЙЛО ПИЛИПЧУК, хокеїст команди-переможця:

« Все любители, все бизнесмены, при чем разними занимаются делами, есть один только закончил институт»

Для Максима хокей справа сімейна. Батько хлопця – тренер команди, він же і привів його у спорт. Юнаку всього 14, проте у одеській команді він незамінний.

МАКСИМ РОДЮК, хокеєм займається з батьком:

” Захисник, нападаючий, буває воротар, игрок-универсал”

На змаганнях були і дівчата. Це не окрема жіноча збірна. Двоє представниць прекрасної половини людства на рівні з чоловіками у одній команді. Проте забивають шайби не на ковзанах, а на роликах. Кажуть це безпечно.

ВЕРОНІКА ЗАЗЯН, грає в хокей на роликах:

“Со льдом проблемно в Одессе, хотя сейчас начинает все розвиватся потехонечку. А вот роллер-хокей, ето альтернатива хокею на льду, ми инструкторы на роликах, поетому решили занятса и хокеєм “.

Змагались при плюсовій температурі. Організатори розповідають, чемпіонат вже переносили на тиждень і побоювались чи не доведеться це робити вдруге. Попри переживання – майданчики не встигли розтопитись.

ГЕОРГІЙ ХВІЧІЯ-ДУВЕ, організатор змагань:

« Без переживань не прийшлося, важко було, але бажання грати в хокей все перебороло»

Загалом у цьогорічних змаганнях взяло участь більше півтора десятка команд. Половина з них – тернопільські. Наші ж і у трійці переможців.

залишіть коментар