Недільне віче у Тернополі розпочалося мовчанням

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2014 о 19:30    275 переглядів

Хвилиною мовчання розпочалося недільне народне зібрання у Тернополі. Цього разу віче змінило місце гуртування мешканців та гостей міста, яких у цей день було не так вже й багато. Детальніше у сюжеті. «Віче пам’яті» поблизу монументу Степанові Бандері відбулося, як зазвичай, у неділю о 12:00. У Штабі національного спротиву пояснили, чому змінили місце зібрання і тематику недільного віче.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, керівник Штабу національного спротиву Тернопільщини:

 «Воно присвячене, власне, тим нашим героям, які загинули на Євромайдані, і тим людям, які дальше гинуть в тій державі, де влада вбиває своїх людей. Ми, власне, зробили його біля нашого провідника – Степана Бандери. Він нам наказував берегти Україну і українців, і ми будемо це робити до кінця. Ця влада має відчути, скажемо, цей тиск в будь-якому куточку України».

Євген Олійник, який відвідав тернопільське віче, нещодавно повернувся з Києва, де неодноразово долучався до волонтерів-медиків. За його словами, у столиці не легко, але повертається він з епіцентру революції додому вже вчетверте.

ЄВГЕН ОЛІЙНИК, лікар-анестезіолог:

 «Йшла боротьба не на життя, а на смерть. І мусили виконувати свою роботу по наданні невідкладної допомоги, яка стосувалася безпосередньо переохолодження, отруєння чадним газом, поранення. І ті старі поранення – робили перевязки. Робили всю медичну допомогу».

Як наголосив лікар-волонтер, якщо виникне потреба, то знову поїде в Київ надавати медичну допомогу. Адже активісти, на його думку, стоятимуть до кінця.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «Революція сьогодні робиться у Києві. І тому найважливіше сьогодні завдання, яке може стояти перед тернополянами – це їхати до Києва, ставати на Майдан Незалежності. Хто має сили і можливості, йде на вул. Грушевського і там відстоює демократичний і європейський вибір України. Ми сьогодні маємо чітко усвідомлювати, що майдан є не безконечний. А це означає, що сьогодні парламентська опозиція має виконати ключові завдання котрі стоять перед нею».

Як наголошують у Штабі національного спротиву Тернопільщини, у нашому місті продовжується мобілізація на Київ. Також недільні зібрання продовжуватимуться до того часу, поки не будуть виконані всі вимоги опозиційних сил. Тему наступного віче наразі узгоджують.

залишіть коментар