Недільним віче тернополяни довели, що не втрачають віри у Євромайдан

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2014 о 20:23    710 переглядів

Недільним віче тернополяни довели, що не втрачають віри у Євромайдан.  Вчора на зібрання знову прийшло кілька тисяч мешканців міста. Кажуть, так підтримують активістів столиці і запевняють, що продовжують чекати перемоги.

«Я, впринципі, за Україну, розумієте.  Доки буду приходити? Постійно. Поки не переможемо».

«Підтримати Україну, в її боротьбі за свої права, за незалежність».

«Я підтримую Майдан».

Цього разу на тернопільське віче приїхало відразу три народних депутати. Один з них – Петро Порошенко. Він каже, позиція Західних областей України і в тому числі Тернопільської, є визначальним фактором перемоги Євромайдану.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

«Одна можливість мирного виходу із ситуації – це шлях знайдення компромісу в парламенті, наші вимоги чітко сформовані, вони є реальними і ми переконані, що в найближчі два тижні ми маємо можливість цього парламентського розвитку подій, якщо цього не відбувається, то очевидно, що тоді буде говорити вулиця. І компроміси на вулиці шукати набагато складніше, ніж компроміси за столом переговорів».

Опозиціонер зазначив, якщо 17 лютого не закриють кримінальні провадження проти невинних заручників чи якщо знову проти мирних громадян застосують силу, ситуація може вийти з-під контролю. І це означатиме, що влада не розуміє рівень напруги, який сьогодні склався в суспільстві.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

 «Ми бачимо, що обличчя майданівців стають суворішими, вони готові до набагато більш рішучої боротьби. Радикальні настрої можуть опанувати людьми, якщо вони побачать, що ідея мирного розвитку подій втрачена».

Порошенко приїхав розповісти тернополянам про ситуацію, що склалась у Києві та чого столиця чекає від них. А ще наголосити на  важливості збереження соборності країни.

ПЕТРО ПОРОШЕНКО, народний депутат України:

 «Ні в якому разі не треба дати будь-яку надію розсварити Схід і Захід, бо нас об’єднує те саме. Нас об’єднує боротьба з корупцією, нечесні суди, рекитирство і знущання міліції. Нас об’єднує те, що люди просто не можуть знайти ні правду, ні майбутнє. А вони хочуть жити в вільній, чесній, незалежній Україні».

залишіть коментар