«Охорону порядку» в Тернополі звинувачують у незаконному зборі коштів

Автор:     Опубліковано: 26 Лютого 2014 о 20:12    192 переглядів

Вчора добровольців штабу «Охорона порядку» в Тернополі, звинуватили у незаконному зборі коштів. Чому? Дивіться далі. Вчора до штабу громадського формування «Охорона порядку» поступив дзвінок про те, що їхні активісти з відповідними пов’язками на рукавах збирають у скриньки кошти поблизу центрального універмагу. Зважаючи на те, що штаб не має таких прав, активісти одразу ж відреагували на звернення. Як пояснили нашій знімальній групі – виникло непорозуміння.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, черговий штабу громадського формування «Охорона порядку» в Тернополі:

 «Ми думали через цей дзвінок, що це наші люди, але повязки були не наших чергових, а чергових самооборони майдану, який знаходиться в палатці на Театральному майдані. Вони збирали гроші на потреби безпосередньо майдану, а не для патрулю, який патрулює цілодобово по місту».

Як каже Василь Томчишин, ті хто зголосився патрулювати місто, здійснюють це на добровільних засадах і коштів за це не просять.  

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, черговий штабу громадського формування «Охорона порядку» в Тернополі:

 «Люди працюють на громадських засадах. Ті харчі, які дають людям, вони йдуть з палатки самооборони майдану. Тобто там залишилися великі запаси продуктів, які були ще з Євромайдану і їх продовжують давати на пости – чай, кава, бутерброди. Залишилися волонтери в палатці, які роблять це на місці і передають це на пости для того, щоби люди могли харчуватися. І тому грошей не потрібно».

Як зазначив Василь Томчишин, схожих дзвінків за день назбирується чимало. Але на повідомлення від громадян реагують миттєво.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!