Підприємці Тернопільщини об’єднуються

Автор:     Опубліковано: 27 Лютого 2014 о 20:29    714 переглядів

Підприємці Тернопільщини гуртуються у громадське об’єднання, щоб відстоювати свої права та прозоро вести бізнес. Що і від кого вимагатиме спілка, яка зараз на початковому етапі розвитку – у сюжеті. Більше сотні підприємців зі всієї області вже об’єднались у громадську організацію, щоб відстоювати свої права у веденні бізнесу.

ВІТАЛІЙ СОРОКОЛІТ, голова ГО «Рада бізнесу Тернопілля»:

«Думка всіх підприємців, які зараз в нас об’єднуються в громадську організацію – це все-таки очистити і себе. Оскільки бізнес зараз визнає свої моменти, коли був поставлений в такі умови, що потрібно було викручуватись, щоб виживати, давати робочі місця і вести свій бізнес».

Також підприємці хочуть змінити і саму систему ведення бізнесу, каже Віталій Сороколіт.

ВІТАЛІЙ СОРОКОЛІТ, голова ГО «Рада бізнесу Тернопілля»:

 «Кожен бізнесмен, який на своїй шкірі відчував тиск, тих хто був при теперішній владі, починаючи з реєстрації і здійснення бізнесу. Ми повинні очистити владу від того. Щоб можна було вести бізнес прозоро і не опускатися до того приниження коли потрібно платити хабарі. Кожен мріє про той час, коли закони будуть такі, щоб він з радістю платив податки і сміливо дивився чиновнику у вічі».

Як зазначив Віталій Сороколіт, з кожним днем до організації приєднуються все нові підприємці. Зараз працюють над статутом організації та закликають бізнесменів долучатися до спільної справи.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!