«Правий сектор» звинувачує опозицію у співпраці з владою

Автор:     Опубліковано: 7 Лютого 2014 о 19:19    678 переглядів

 

Тернопільські опозиційні сили розсварилися. Позавчора на своїй офіційній сторінці «Правий сектор» заявив, що місцева опозиція може бути у співпраці з владою. Це, пояснюють, пов’язане з тим, що активістів сектору більше не впускають в облдержадміністрацію.

« Дотримуючись ставки на єдність усіх протестних сил і сподіваючись на чесність опозиційних політиків, ми намагалися максимально співпрацювати з іншими суб’єктами революційного процесу. Однак вже 4 лютого у приміщенні Тернопільської ОДА розпочалися ганебні дії, котрі свідчать про намагання “офіційних” лідерів протестного руху у м. Тернопіль згорнути революційний процес і прийти до цілковитого порозуміння з місцевими представниками режиму внутрішньої окупації.

Зараз існують достатні підстави вважати, що лідери місцевих опозиційних сил розраховують на цілковитий компроміс з режимом внутрішньої окупації, зокрема з “губернатором” В. Хоптяном та обласною прокуратурою, яка, імовірно, має компромат на деяких опозиційних політиків. І все це відбувається у той час, коли контроль над областями має стратегічне значення з огляду на можливість відчутного тиску на центральних суб’єктів існуючого режиму! »

Поки очільника осередку немає в Тернополі, заяву тут не коментують. У цей же час місцеві політики запевняють, опозиція помириться.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської облради:

Я думаю, ми відкорегуємо завдання для «Правого сектору» в області, ми їх повернемо до виконання тих завдань, котрі перед ними ставляться. Я думаю, це тимчасове непорозуміння, яке ми виправим. Для нас «Правий сектор», як і інші структури самооборони, які є на майдані є важливими. Більше того, всі вони координуються єдиним центром, який очолює комендант Майдану».

залишіть коментар