При тернопільських бібліотеках діють курси іноземних мов

Автор:     Опубліковано: 27 Лютого 2014 о 18:01    349 переглядів

В обласній бібліотеці для молоді, що на Новому Світі, тернополяни можуть вдосконалити свої знання з англійської та німецької. На курси, розповідають у закладі, приймають людей незалежно від рівня навиків та віку. 27 лютого відкривають ще й курс польської мови.

ІРИНА ДРАЧ, завідувач сектору документів іноземними мовами обласної бібліотеки для молоді:

«Кожного разу до нас долучаються нові учасники, нові члени нашого клубу. Деякі вже теж є постійні, деякі додаються. Люди спілкуються, люди здружуються, і мають таку гарну можливість вдосконалити свої знання англійської мови і поспілкуватися з іноземцями».

Крім викладачів, навчають людей волонтери Корпусу Миру. Заняття проводять як для дорослих, так і для дітей. Англійську мову, розповідає Ірина Драч, можна вивчати і за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Пані Людмила на таке заняття привела обох своїх дітей.   

ЛЮДМИЛА:

«Я не знаю, чи вона є в Інтернеті, якщо чесно кажучи. Не знаю, не пробувала. А тут вона є в доступі. З навушниками, з комп’ютером, поруч є викладач. Вивчають в школі, і хочеться, щоб краще вчилися, краще знали. І тому ми собі пішли додатково».

Англійську у бібліотеці вивчає і 9-тирічна Ілона. Каже, сюди приходять майже всі її однокласники.     

ІЛОНА:

«Я кажу всякі слова, вибираю всякі предмети. Там ще можна повторяти,  треба писати по-англійськи…»

Курси англійської, французької та польської донедавна діяли і при Тернопільській обласній науковій бібліотеці. Однак, у зв’язку з політичною ситуацією в нашій країні, розповідають у закладі, частина іноземних волонтерів повернулася додому, а їхні заняття відмінили. Проте деякі курси все ж діють.

ОЛЕСЯ ГОНЧАРУК, провідний бібліотекар відділу літератури іноземними мовами ТОУНБ:

 «Зараз Роджер Ковасині він продовжує проводити заняття англійської мови для користувачів із середнім рівнем володіння мовою. І також дівчина Магдалена Ольшовець, вона проводить заняття з польської мови. Це польська для початківців і польська для середнього рівня також».

Курси іноземних мов в обох бібліотеках проводять безкоштовно. Щоправда, охочим вдосконалювати свої знання потрібно мати читацькі квитки.

 

залишіть коментар