Тернополяни готові допомагати майданівцям

Автор:     Опубліковано: 18 Лютого 2014 о 20:03    241 переглядів

З кожною хвилиною на головній площі міста збиралося все більше тернополян – сьогодні під вечір люди прийшли на віче. Городяни кажуть: хочуть дізнатися, як себе поводити тепер, в тих умовах, що склалися. Також люди висловлюють готовність допомогти чим зможуть тим, хто зараз перебуває у Києві.

«Ми хочем послухати, який буде наступний план дій, і що нам робити на наступні дні. Бо зараз така ситуація в країні, в Києві, дуже небезпечна. Ми думаємо, що нам розкажуть якісь новини, що відбувається в Києві і що треба на місцях робити».        

«Чим зможу, тим надам. Тому що дуже важка ситуація. Важка, і можна було при мудрому керівництві цього не допустити. Треба нам якось брати, мобілізуватися, щоб  змінити цю владу».

Натомість і представники місцевої влади, і громадські активісти кажуть – найкраща допомога – особиста присутність у столиці, де зараз вирішується доля країни. Відтак, вкотре закликають тернополян мобілізуватися на Київ.       

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО та «Правого сектора»:

«Київ зараз потребує шаленої допомоги. А також велика потреба стоїть в лікарях. Ну, тобто, є дуже багато за сьогоднішній день нвіть поранених, які потребують допомоги. Лікарів не вистачає катастрофічно. Все представництво УНА-УНСО сьогодні ввечері вирушає також на Київ».

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської облради:

«Ми не закликаєм до силових акцій протесту. Але ми закликаєм до активного вираження своєї громадської позиції. Якщо вийде на вулицю 10 тисяч – влада буде думати. Якщо 100 тисяч – вона задумається. Якщо вийдуть мільйони – вона просто змушена буде піти».

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської облради:

«Я думаю, що в ближчому часі десятки тисяч тернополян будуть вже присутні у Києві. Цей вже процес триває. Тут відбувається мобілізація, відбувається реєстрація охочих. По мірі наповнення автобуси відправляються на Київ».

Реєструють охочих поїхати в столицю на Театральному майдані. Відповідні пункти є і в районах області.

залишіть коментар