Тернополяни підтримали Збірну України в Сочі підняттям прапорів

Автор:     Опубліковано: 7 Лютого 2014 о 19:17    664 переглядів

В знак підтримки збірної України в день відкриття зимових Олімпійських ігор у російському місті Сочі, на біатлонній базі, поблизу Тернополя, підняли прапори олімпіади та національний стяг. Піднімати прапори в день відкриття Олімпіади – це вже добра традиція, яку на Тернопільщині також підтримують.

ІГОР ПІДГАЙНИЙ, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА:

 «Під час Олімпійських ігор піднімаються прапори держав у олімпійських містечках. І буквально вчора українська делегація підняла прапор України, як знак готовності, що Збірна України готова приймати участь у Олімпійських іграх. Це така традиція. І в знак того, що спортсмени від України виступають у Олімпійських іграх, у всіх містах, населених пунктах України спортивні організатор намагаються організувати такі заходи як підняття прапора».

Прогнозувати результати нашої збірної, зокрема тернопільських спортсменів, президент місцевого осередку Федерації біатлону Олексій Кайда не береться. Він додає, грошові премії за нагороди, здобуті на змаганнях, ніяким чином не допомагають спортсменам, а навпаки.

ОЛЕКСІЙ КАЙДА, президент Тернопільського осередку Федерації біатлону України:

 «На превеликий жаль, в нас в країні вже всі починають розповідати, скільки грошей за одну, за другу, за третю, квартири, машини – маячня. Воно дуже негативно впливає на наших спортсменів. Хтось думає, що воно позитивно вплине, але навпаки – пелена перед очима і будинки, квартири, машини, гроші – воно не дуже добре. Просто дивитися Олімпіаду, переживати за наших спортсменів».

Додамо, Україну в Сочі представлятимуть понад чотири десятки спортсменів з нашої країни, серед яких – п’ятеро тернополян. А це понад 10 % від усього складу збірної.

залишіть коментар