Тернополяни збирають кошти на допомогу родинам вбитих на Майдані

Автор:     Опубліковано: 26 Лютого 2014 о 11:11    264 переглядів

Ще від початку революційних подій у Києві грошима з мітингувальниками ділилися  як пересічні тернополяни, так і підприємці, церкви, сільські громади, тощо. Наразі в запасах є ще близько півмільйона гривень. Розподілятимуть ці кошти так, щоб допомогти майданівцям, які потребують медичної допомоги, а також – сім’ям загиблих.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

«Звичайно, ми розумієм, що ці гроші не компенсують ту біду, яка є. але, принаймні, це  розумніше, ніж ці гроші втратити на якісь інші речі».

Єдина скринька для збору коштів, каже Любомир Шимків, розташована в наметі на Театральному майдані. Там розповідають: зараз люди допомагають навіть більше, ніж раніше. Окрім грошей, які відправляють у Київ, окремо вносять у список кошти для допомоги сім’ям вбитих на Майдані.         

БОГДАН ГНАТИШИН, чергує в оргнаметі:

«Люди йдуть. Зранку ще не так, но зараз – чимраз більше людей поступає. На початку було багато, а тепер трошки… Тепер люди розуміють, що то треба».

Продовжують приносити городяни також ліки та теплі речі. Все це, розповідає Богдан Гнатишин, кожного дня відправляють автобусами до столиці. Не меншає і охочих самим поїхати у Київ.

залишіть коментар