Традиційне віче зібрало близько 200 тернополян

Автор:     Опубліковано: 11 Лютого 2014 о 12:31    632 переглядів

 

Традиційне віче в цю неділю зібрало близько двох сотень тернополян. Це в десятки разів менше, ніж на початку протестів. Люди  кажуть, втомилися досі не чути конкретних відповідей, але прийшли, щоб столичні євроактивісти знали – їх підтримують по всій країні.

На традиційному віче – традиційні палкі промови від депутатів.

«Сьогодні український народ вже не боїться нічого».

Проте люди кажуть, набридло, що досі не знають, як діяти далі.  Але сьогодні прийшли на віче, аби почути останні новини зі столиці.

ДМИТРО:

«Оцей хоча би і не дуже великий наш майдан, він підтримує і показує, що вони не одні».

Пані Володимира – кілька днів як з майдану. Там жила понад два тижні. Жінка каже, головна проблема сьогодні – люди стають пасивними.

п. ВОЛОДИМИРА:

«Люди сплят, а мене то бісит, я буду трохи грубувато казати, тому що люди куда в хату не зайди в селі – всьо дивиться тіко телевізор, 2-3 телевізори в хаті».

Проте не всі просиджують європротести вдома. Голова обласної спілки вчителів Семен Боцій показує нам, останні кілька днів електричка Тернопіль-Львів для нього стала майже рідним домом. Роздрукував ось такі листи. І з закликами їхати на майдан роздавав їх пасажирам.

СМЕНЕН БОЦІЙ, голова обласної Спілки вчителів:

«От що була, що ми надрукували, то так, за власний рахунок, 3000 і всі роздані, оце лишилося так, на всякий випадок».

Депутати були і по той бік мікрофону. Петро Ландяк розповідає, прийшов почути від колег, який план у нинішніх лідерів.

ПЕТРО ЛАНДЯК, депутат Тернопільської міськради:

«Конкретика не твориться тут, в областях. Тут можна передавати тільки певні деталі. Є народні депутати – хочемо почути від них більшої конкретики, що робиться, які процеси проводять лідери парламентських фракцій».

 

залишіть коментар