Цими вихідними Тернопіль стане столицею хокею

Автор:     Опубліковано: 5 Лютого 2014 о 19:06    458 переглядів

Цими вихідними у Тернополі – Всеукраїнські змагання з хокею. На чотирьох майданчиках, які зробили посеред нашого ставу всього за два місяці, змагатимуться понад півтора десятка команд. А вже сьогодні, тут на своїх ковзанах – пересічні тернополяни. Як готуються приймати великий хокей у маленькому місті, дізнавалась Юля Медвідь

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ

«Після двох місяців майже аномально теплої зими, тепер засніженому озеру тішаться усі. За кілька днів до початку змагань з хокею, тепер вже Всеукраїнського масштабу, випробовують нові майданчики не професійні спортсмени, а звичайні тернополяни».

Ігор зі своїх 25-ти – сім років турист та екстремал. Каже, прийшов на свіжорозчищені майданчики сьогодні просто покататися. Дає і власну оцінку вже зробленому.

 ІГОР, прийшов покататися

«Майданчик? Ну скажем так, є їх чотири, зараз 2 в хорошому стані, я би сказав, що можна би було вже їздити, навіть змагання проводити».

Не лише можна, а й треба. Вже цими вихідними тут, просто неба відбудуться другі Всеукраїнські змагання з хокею. Прибудуть учасники зі всієї західної України, а також з Одеси, Миколаєва та Києва. Сім команд з 16-ти – тернопільські. Організатори розповідають, все робиться на бажанні та ентузіазмі. Грошей подібна ініціатива вимагає не багато, головне, аби люди мали час і хотіли влаштувати собі свято.

ГЕОРГІЙ ХВІЧІЯ-ДУВЕ, співорганізатор змагань 

«Загалом, організатори і люди, які створюють ці змагання, це ентузіасти і наші друзі.  Один майданчик відновити і зробити більш-менш хороший лід, це потрібно мінімум 5 заливок, тобто 5 годин тільки на один майданчик».

Мирослав Таращук – технічний директор змагань – по життю велосипедист, і на ковзанах катається професійно. Перевірити готовність чотирьох майданчиків для змагань приїхав у повному екіпіруванні.

МИРОСЛАВ ТАРАЩУК, технічний директор змагань

“Виглядає зараз по 5- бальній системі десь на три з плюсом. Але прикладуться певні зусилля, буде тракторець, підчистим мітлою залишки снігу, потім ще буде кілька заливок, а тут зробимо 5-й майданчик для любителів”.

 А Михайло Антонович до організації немає відношення, але допомагає хлопцям розчистити горбики та вирівняти лід. На ковзанках катається з дитинства, тому вже з висоти власного досвіду запевняє, тут цими вихідними  буде безпечно.

п. МИХАЙЛО, розчищає ковзанку

“Залежно від погоди, як погода, обіцяють відлигу зараз, а якщо буде заливка, то товщина льоду позволяє ще”.

Усіх же тернополян запрошують прийти і подивитися на змагання хокеїстів. Тут обіцяють два дні спорту та зимових веселощів.

залишіть коментар