У ФК «Нива» є шанси вижити

Автор:     Опубліковано: 12 Лютого 2014 о 18:59    525 переглядів

Дату виплати заборгованості перед футболістами «Ниви» знову перенесли. Цього разу, каже головний тренер «жовто-зелених», кошти пообіцяли до 15 лютого. Попри хиткий стан, команду все ще чекають на тренувальних зборах у Криму.  Ще 20 січня футбольний клуб «Нива» мав розпочати перші тренувальні збори у період міжсезоння. Проте, за відсутності коштів, до цього часу це зробити так і не вдалося. Як зазначив Ігор Яворський, надолужувати втрачене доведеться у посиленому режимі,  але їх все ж таки у Криму дочекаються.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Маємо друзів, які готові нас прийняти і, впринципі, готові чекати. Мені важко щось сказати. Тому що ситуація з кожним днем розвивається швидше. Вже дивишся – тепліє. Скоро березень місяць, а поки-що ніякого проблеску я не бачу».

Ігор Яворський каже, готовий зустрітися з кожним, хто має хоч якісь ідеї виходу команди з кризи і навіть називає глядачам власний номер телефону.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Я би вже давно із задоволенням зустрівся би із фанатами і з тими людьми, які хочуть зберегти «Ниву». Хто має таке бажання, я сам готовий прийняти у цьому активну участь. Я надіюсь, що ті люди, про яких ви говорите, і фанати, любі хто любить футбольний клуб «Нива», мій телефон я можу дати – 067 678 04 64, будь ласка, дзвоніть. Я готовий з людьми зустрітись, зустрітись з фан-сектором, зустрітись з «ультрасом», зустрітись з тими хто любить команду для того, щоб зберегти нашу команду в нашому краї».

Також Ігор Яворський сьогодні говорив із головою облдержадміністації. За словами наставника «жовто-зелених» додзвонитися до Валентина Хоптяна було не легко.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «З 8:15 почав дзвонити йому, тому що була домовленість, що ми сьогодні зустрінемось в Тернополі і він скаже, що з командою і як. Тому, що він є почесним президентом футбольного клубу «Нива» і людина, яка несе відповідальність за стан справ, які є в нашій команді. І додзвонився я до нього десь в 11:15 і він знаходиться у місті Києві. Вибачився, що не зміг сьогодні зустрітися».

Хоч зустрітися не вдалося, Ігор Яворський каже, Валентин Хоптян запевнив, що з футболістами розрахуються найближчим часом.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Сказав слідуючі слова, дослівно передаю: «Футбольний клуб «Нива» є і буде». Що він буде робити все, для того, щоб до суботи погасити борги перед футболістами. Щоб головний тренер не опускав голову і щоб футболісти не йшли. Вірили, що команда буде і буде виступати і радувати свого вболівальника».

Тренер зазначив, якщо Валентин Хоптян, виконає свою чергову обіцянку знайти гроші, то команда вже в понеділок почне готуватися до другого кола чемпіонату України.

залишіть коментар