У Тернополі викрали зі складів боєприпаси

Автор:     Опубліковано: 20 Лютого 2014 о 14:04    396 переглядів

ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:
« Проте погроми попередньої ночі тривали не лише у центрі міста. Державна служба охорони, яка знаходиться недалеко, у Старому Парку, вже другий день з вибитими вікнами, потрощеними дверима, та побитою технікою у середині приміщення».
В УДОСІ нам коментувати спочатку нічого не хотіли, працівниці не на камеру розповіли, що винесли і особисті речі, і документи? і навіть спецодяг.
“Цукерки, сигарети, духи чоловічі – А якісь документи? – Попалили, всі справи попалили, рішення судді, форму хлопців попалили”.
Вже згодом до нас таки вийшов начальник. Розповів – людей прибігло близько трьох сотень, на щастя, у той час нікого з працівників не було, тому обійшлось без людських травм.
ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник УДСО в області:
« Попередньої ночі невідомі особи зайшли, розбили двері, вікна, побили меблі, без ніяких на то причин. Зброї в наявності тут немає, ми займаємся охороною приватних квартир, магазинів, зброя в нас тут відсутня, попалили всі робочі документи і побили всю комп’ютерну техніку”
А сьогодні вранці, весь Інтернет облетіла новина, що горів військовий склад у Тернополі. Сотні боєприпасів викрали. Це письмово підтвердили і у прес-службі УМВС.
Прес-служба МВС в Тернопільській області:
«Цієї ночі група молодих людей, одягнених в камуфляжну форму, маски та каски, проникли на територію відділу ресурсного забезпечення УМВС України в Тернопільській області та гаражних приміщень автогосподарства. Зі складів винесли вибухові речовини, спецзасоби та заволоділи одинадцятьма службовими автомобілями. Вжито заходи і транспортні засоби розшукали та повернули. Спецзасоби та вибухівку розшукують».
ЮЛЯ МЕДВІДЬ, кореспондент ІНТБ:
«Натомість тут, в управлінні, нам нічого коментувати не хочуть, на територію не пускають. Нам вдалось зазняти лише розбиту табличку та вхідні двері, і лише додам – біля в’їзду, просто посеред дороги ми знайшли ось таку каску, 53-го року”.
Нам вдалось поговорити лише з сусідом Управління. Чоловік показувати обличчя боїться, каже що живе саме тут, попередньої ночі справді пошкодував. Розповідає – горіло навколо усе.
живе поруч УВС:
” Ясно що страшно, як не страшно, четверта година ночі, толпа їде кричить «Ганьба», то всьо, «Розірвем». – Були озброєні? Може стріляли, кидали «коктейлі Молотова», та ясно шо кидали, там всьо горіло, гараж горів, “Беркута” батальйон горів”.
Додамо, в Інтернет-повідомленнях погроми бази датуються цією ніччю, проте і в УДОСІ, і мешканці прилеглих вулиць кажуть: без боєприпасів склади вже два дні.

залишіть коментар