У Тернополі знову не порозумілися через збір грошей

Автор:     Опубліковано: 27 Лютого 2014 о 20:29    888 переглядів

Знову непорозуміння і знову через гроші виникло сьогодні, близько полудня, на ринку, що на Шептицького у Тернополі. За словами підприємців, з них незаконно збирають кошти. Так-званого порушника знайшли і привезли до оргнамету в центрі міста. Що було далі – у сюжеті. Представників тернопільського «Правого сектору» в нашому місті повідомили про те, що невідомий чоловік незаконно збирає кошти з підприємців. Хлопці одразу ж прибули на місце, де проводився збір грошей.

ОЛЕКСІЙ СТАНЬКО, представник УНА-УНСО та «Правого сектору» в Тернополі:

 «Підійшла зранку жіночка і підтвердила інформацію, що невідомі особи збирають щодня на ринку гроші. Захищається представниками «Правого сектору». Оскільки я член УНА-УНСО – польовий командир, ми такої інформації не знаємо. Ми не вибиваємо ні з кого гроші».

Обурена підприємець розповідає,  на ринку на Шептицького гроші збирають уже впродовж двох років. Тепер накипіло і вирішили поскаржитися.

НАДІЯ ГАВРИЛЮК, підприємець:

 «Гроші не ті, що платять в касу люди, а ті що йдуть не відомо куди ці гроші. Кожен день 2 хлопці поперемінно ходять і збирають по 10-15 грн. з кожного кіоску. На запитання куди йдуть ці гроші, сьогодні я почула відповідь: «Куди треба – туди йдуть».

Хлопець, який збирав гроші, з журналістами спілкуватися не захотів. Але пояснив: є контролером. І в підтвердження того, що підприємці заплатили, видавав їм чек.

ОЛЕГ, контролер ринку:

 «–Ми знаємо, що Ви збирали гроші в підприємців. Скажіть, на які потреби і від якої компанії? – Зараз прийде директор буде говорити. – Ви нам скажіть. – Я контролер ринку. – Видавали людям якісь чеки? – Так – Можете показати? Цей чек що собою каже?».

Як з’ясувалося, збирають кошти з бізнесменів за право на місце торгівлі відповідно до прийнятого кілька років тому на виконкомі міськради рішення. І контролери є працівниками комунального підприємства.

ОЛЕГ ФЛЯК, директор КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» міськради:

 «Я дійсно здивований. Тому що всі підприємці знають куди збираються кошти. Я не можу зрозуміти, 2 роки Ви працюєте і 2 роки Ви не знаєте куди збираються кошти? Чи ви просто створюєте напружену провокаційну обстановку. Зараз і так не простий час. Давайте зараз зберемо підприємців, всі підприємці знають куди збираються кошти. В кожного підприємця є чеки. – Нема, не правда».

Олег Фляк каже, проведе для підприємців збори, де познайомить з контролерами і проведе роз’яснювальну роботу, аби подібних ситуацій не виникало.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!