У Тернополі знову розпочалась мобілізація на Київ

Автор:     Опубліковано: 18 Лютого 2014 о 20:02    681 переглядів

Тепло одягтися, взяти з собою легальні засоби самозахисту, прийти до оргнамету у Тернополі і бути готовим поїхати у революційний Київ. Так закликають активісти нашого міста. Сьогодні зранку, у зв’язку з останніми подіями в Україні, вкотре розпочалась загальна мобілізація. Молоді хлопці, які в очікуванні стояли поблизу та в середині тернопільського оргнамету кажуть, що готові взяти активну участь у революційних подіях в Україні, зокрема у Києві.

РОМАН, активіст:

 «Я їздив і по-любому ще раз поїду. Бо на таке я не можу спокійно дивитися ».

ОЛЕКСАНДР, активіст:

 «Нас компанія 60 чоловік. Плануємо найближчим часом – 2-3 години  виїхати. В нас вночі виїхала одна група людей, зараз плануємо другу. Збираємо автобуси, формуєм і звідси будем відправляти їх ».

Старше покоління також не пасе задніх, і на власному прикладі показує молоді, що варто їхати у епіцентр подій.

ЯРОСЛАВ, активіст:

 «Хлопці молоді, їдьте на Київ. Слава Україні. – Ви плануєте особисто їхати на Київ? – От, сьогодні ми їдемо на Київ. Зараз виїжджаємо до Києва».

У Штабі національного спротиву Тернопільщини кажуть, підтримка мешканців, особливо чоловіків нашого міста, як ніколи потрібна активістам у Києві.

НАЗАР ЯВОРСЬКИЙ, представник Штабу національного спротиву Тернопільщини:

 «Всі, хто може виїхати на Київ, зараз є прохання зібрати теплі речі, легальні засоби самозахисту, зареєструватися тут в наметі і бути готовими до відправки. Тобто зараз ми мобілізовуємо людей і збираємо базу, кількість людей щоб організувати відправку, скажем таку, але таку дієву відправку ».

Також в оргнаметі наголошують, ті хто не має можливості поїхати у столицю, може допомогти мітингувальникам. Зараз вкрай необхідні медикаменти. Зокрема бинти та обезболюючі. Їх варто приносити на театральний майдан міста.

залишіть коментар