В Україні відзначили 25-річчя виведення військ з Афганістану

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2014 о 20:23    518 переглядів

В суботу в Україні відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ту річницю виведення військ з Афганістану. У Тернополі в парку «Національного відродження» біля пам’ятника воїнам-афганцям відбувся мітинг-реквієм та покладанням квітів. Також, в рамках вшанування 25-ї річниці виведення військ з Афганістану, воїнів-афганців у міськраді нагородили пам’ятними медалями та вручили грошову допомогу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Хочу сказати вам слова вдячності від себе особисто, від всієї громади міста Тернополя. По-перше за вашу мужність, за те, що ви з честю виконали свій обов’язок на такій складній і незрозумілій війні, подякувати вам за ваш характер, який загартувався під афганським небом».

Згадуючи про події 25-річної давності, говорили і про сучасні реалії в нашій державі. Ветерани Афганістану підкреслили, що завжди захищатимуть народ України.

РОМАН ХРАПЦЬО, голова міської Спілки ветеранів Афганістану:

«Ви знаєте, що воїни-афганці не підтримують жодної політичної партії натомість, підтримують народ України. Тому, що ми давали присягу на вірність народу України. І ми воїни-афганці, які знаємо ціну життю – виступаємо за мирне врегулювання даної ситуації. Ми прийшли перші на майдан – останні підемо, але підемо тоді, коли питання вирішиться позитивно, мирним способом».

Роман Храпцьо також вручив пам’ятну відзнаку міському голові Сергію Надалу та секретарю міськради Ігорю Турському за особистий внесок у вирішенні проблем ветеранів, допомогу сім’ям загиблих та інвалідам.

 

залишіть коментар