Валентин Хоптян більше не губернатор

Автор:     Опубліковано: 24 Лютого 2014 о 21:20    578 переглядів

 

Ланцюгова реакція. Від учора область без губернатора. Валентин Хоптян, регіонал і очільник обладміністрації вчора заявив про самоусунення. Після  опису своїх заслуг перед областю за останніх три роки, оголосив, що аби в країні було спокійно  – з посади йде.

 

ВАЛЕНТИН ХОПТЯН, екс-губернатор області:

“Жодного дня я не жив політичними амбіціями, я переймався проблемами Тернопільської області. Повірте, що я докладав максимум зусиль, щоб область жила і процвітала. Сьогодні з гордістю я можу заявити, що за більше як три роки моєї діяльності позитивні зрушення є. Для запобігання протистояння в країні і в області, усвідомлюючи свою відповідальність за стабільність ситуації на Тернопіллі, я прийняв рішення піти з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації.”

Проте чи бере приклад з однопартійців, які за попередніх кілька днів масово виходять з пр, та засуджують останні укази віктора януковича – слова не було. Не коментують це а ні вже колишня прес-служба, а ні в обласному представництві Регіоналів. В останньому до речі, протягом цілого  дня, слухавку не підіймають.

залишіть коментар