З весни розпочинається двомісячна толока

Автор:     Опубліковано: 28 Лютого 2014 о 19:10    533 переглядів

 

З цих вихідних  розпочинається генеральне прибирання міста. Що запланували оновити протягом наступних двох місяців у нашому сюжеті.

На місяць раніше, бо погода дозволяє, розпочнуть традиційний двомісячник благоустрою. З першого березня до перше травня планують почистити Тернопіль після зими, насадити нових кущів, та  підфарбувати до теплих літніх прогулянок лавочки та майданчики.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

” Цього разу погода нам дозволяє розпочати такі роботи з першого березня, а не в квітні, плануєм робити протягом двох місяців, будуть долучені всі комунальні служби, всі підприємства Тернополя, також звертають з проханням долучитись всіх тернополян”

В першу чергу поприбирають зайве сміття, яке стало надто помітним, відколи зійшов сніг. Проте запланували і дві великі толоки. До Шевченкової річниці та перед Великоднем.

ОКСАНА ЛОБУРАК, заступник начальника відділу благоустрою та екології управління ЖКГ:

“Це очищення території міста після зимового періоду,  в першу чергу зелених зон, тротуарів, проїжджої частини, вивезення сміття, змету, але в рамках цьогорічного двомісячника планується і дві толоки».

Окрім тротуарів, скверів та парків – оновлюватимуть будинки та під’їзди. Не лінуватись допомагати комунальникам закликають і тернополян.

залишіть коментар