Загони народної самооборони – за межами Закону

Автор:     Опубліковано: 13 Лютого 2014 о 19:20    405 переглядів

Загони народної самооборони – незаконні. У Тернополі окружний адміністративний суд навіть відповідне рішення ухвалив. Проте, активістів це не зупиняє і вони продовжують формувати все  нові угрупування.

Загони народної самооборони на Тернопільщині суперечать закону, тому контролювати порядок вони не можуть. Таке звернення до феміди направив прокурор області.

CЕРГІЙ БАНАХ, перший заступник прокурора Тернопільської області:

 «Законодавством не передбачено по-перше – участь органів місцевого самоврядування в створенні даних формувань. А також не передбачено створення такого формування без відповідного погодження та узгодження з органами внутрішніх справ. Оскільки ці рішення, на наш погляд, суперечать вимогам законодавства, а саме статті 7 Закону України про міліцію та Закону України про участь громадян про охорону громадського порядку і державного кордону».

Хоч суд в повній мірі задовольнив позов прокурора, активісти продовжують формувати нові загони народної самооборони і дослухатись до рішення феміди не збираються.

ОЛЕКСІЙ, керівник організації «Білий молот» у Тернополі

 «Це рішення сфабриковане. Я можу це позиціонувати тільки з тої точки зору, що продажна, підкупна влада просто заставила суддів, оскільки наші судді не мають права голосу».

Додамо, також народною самообороною зацікавилась міліція. Правоохоронці встановлюють осіб, що причетні до організації формувань та їх учасників. Також шукають факти, щоб підтвердити чи спростувати наявність таких загонів. До речі, за їх формування загрожує кримінальна відповідальність і позбавлення волі від 3 до 8 років.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!