22 і 29 березня відбудеться пробне ЗНО

Автор:     Опубліковано: 18 Березня 2014 о 10:56    748 переглядів

Дізнатися, як проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання та перевірити свої знання школярі зможуть вже цього тижня. На пробне тестування виділили два дні – 22 і 29 березня. У наступну суботу абітурієнти випробовуватимуть себе в українській мові і літературі, хімії, фізиці, російській мові, всесвітній історії та одній з іноземних мов. А 29 березня відбудеться пробне тестування з математики, історії України, біології, географії та світової літератури.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, відповідальний за ЗНО в області:

«Під час пробного тестування наші абітурієнти отримують зошити, бланки відповідей. Вони будуть працювати ту кількість годин часу, скільки відведено і на основну сесію тестування. По його закінченні отримають разом із зошитами і бланками відповідей ще і правильні відповіді. І зможуть вдома перевірити, добре чи не настільки добре виконали ці тестові завдання».

  Реєстрація тривала протягом місяця – з 1 до 30 листопада. В нашій області, каже Юрій Шайнюк, оцінити свої знання виявили бажання 3 тисячі 600 абітурієнтів.    До слова, вартість одного тестування складає 89 гривень.

залишіть коментар