27, 29, 30 березня – прем’єра «Народного депутата»

Автор:     Опубліковано: 18 Березня 2014 о 20:44    353 переглядів

Тернополян запрошують на прем’єру. 27, 29 та 30 березня в драмтеатрі покажуть комедію на «злобу дня». У ній висміюють парламентаризм, виборчий фальш та жадібність депутатів.

П’єса «Народний депутат» сербсько-хорватського драматурга Броніслава Нушича для українського сьогодення актуальності не втратила, хоч була написана ще у 1883 році.  Це політична сатира, де глядачі почують правду і знайдуть відповіді.

В’ячеслав Жила,  режисер-постановник:

«Я вам скажу, від початкового задуму, вона в процесі політичної ситуації в нашій країні так само трошечки мала зміни в художньому вирішенні цієї роботи. І вона не втрачає своєї актуальності, бо мова йде про вибори, які нас очікують».

Вистава викликатиме у глядачів чимало асоціацій. Їм покажуть мітинги і проплачені зібрання, майдан та антимайдан, журналістів та силовиків. «Народний депутат» буде критикою для можновладців та політичних партій, які сьогодні вступають в передвиборчу боротьбу.

В’ячеслав Жила,  режисер-постановник:

 «Дуже цікаве музичне оформлення в основі лежить музика сербсько-хорватська. І чимось по зовнішньому ходу вистави нагадує скачки. Оці от передвиборчі перегони».

В’ячеслав Жила каже, постановка незвична і для колективу театру. Адже у ній актор не все проживає, а дивиться на образ, який грає трохи збоку.

залишіть коментар