Артисти філармонії вшанували Шевченка

Автор:     Опубліковано: 7 Березня 2014 о 19:48    544 переглядів

200-річчя Кобзаря в обласній філармонії відзначили великим концертом. У дійстві задіяли практично увесь творчий колектив. Лунали виключно нові твори. В філармонії кажуть, через події в Україні 200-річчя Шевченка відзначають не з тим настроєм та не так урочисто, якби хотілося.  Однак програму концерту зробили досить насиченою. І додають, колектив отримує справжнє задоволення від виконання таких творів.

ЯРОСЛАВ ЛЕМІШКА, заслужений артист України, директор обласної філармонії:

«Вперше в Тернополі прозвучить «Хустина» Ревуцького і «Заповіт» Людкевича. Задіяний симфонічний оркестр і камерний хор».

МИРОСЛАВ КРІЛЬ, заслужений діяч мистецтв України,  художній керівник та головний диригент симфонічного оркестру:

«Звучатиме виключно музика на вірші Тараса Шевченка. Співатимуть наші відомі, провідні артисти філармонії».

Особливо чекав цього концерту художній керівник камерного хору. Богдан Іваноньків каже, у 1964 вперше взяв участь в Шевченківському концерті. І  200-річчя Кобзаря для нього особливе свято.

БОГДАН ІВАНОНЬКІВ, заслужений артист України, художній керівник  та головний диригент камерного хору:

«Я сьогодні, повірте мені цілий день не працював, бо я не міг просто працювати. Я чекаю на вечірній концерт. Я на нього чекаю».

Богдан Іваноньків каже, Шевченко є дороговказом у  всіх його ділах, він іде з «Кобзарем» по житті. Тому цей концерт і має для заслуженого артиста України таке значення.

залишіть коментар