Автомайданівці створюють комітети

Автор:     Опубліковано: 14 Березня 2014 о 11:17    533 переглядів

Тернопільські автомайданівці переконують – своєї діяльності не припиняють: спільно з державтоінспекторами продовжують патрулювати місто, готують різноманітні заходи – серед можливих, до прикладу, автопробіг у підтримку кримчан. Крім того, активісти мають намір контролювати діяльність місцевих посадовців. З цією метою вже створили Антикорупційний комітет.

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК, один із засновників ГО «Автомайдан»:

«Буде він поділений. Окремо буде займатися Антикорупційний комітет справами, що стосуються обласного, міського ДАІ і управління внутрішніх справ. Тобто, призначення людей, їх розгляд, перегляд. Ми будемо спільно розглядати кандидатури, призначення, перегляд. І якщо не буде громадськості щось подобатися, ми просто будемо спочатку просити написати заяву або забрати свою заяву на дану кандидатуру. А якщо це не поможе, будемо впливати іншими законними методами».

Контролюватимуть, втім, не лише правоохоронців, а й інших посадовців. Для цього мають намір в подальшому утворити ще кілька комітетів. В кожен входитиме близько 10 осіб з числа автомайданівців.

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК, один із засновників ГО «Автомайдан»:

 «Буде молодіжний, соціальний, допомоги місту. Виникне необхідність або ми вже щось придумаєм своє, тобто в нас в межах нашої організації комітетів буде можливо навіть і до 10».

Вимоги до нової влади, розповідають лідери «Автомайдану», залишаються ті ж самі.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, один із засновників ГО «Автомайдан»:

 «Вимагаємо, щоб очільник МВС, коли його будуть обирати, щоб він пройшов представлення через майдан. Якщо цього не буде і люди його не захочуть, ми готові прийти до них і попросити їх піти. Тобто, основна людська вимога громади Тернополя – щоб він був місцевим і щоб він пройшов люстрацію через людей».

Натомість, блокпости на в’їздах у Тернопіль розібрали ще минулого тижня. Дмитро Гайдуцький пояснює: згорнули, щоб трохи зняти напругу серед городян, тим більше, що особливої потреби у таких пунктах вже не було. Залишається лише, як кажуть самі автомайданівці, «чергувальний» пост у напрямку Смиківців – оскільки траса важлива, і аеропорт неподалік. Однак, запевняють активісти, в разі необхідності блокпости можна відновити буквально за кілька годин.

 

залишіть коментар