Час рахувати гроші – нагадують в Тернопільській ОДПІ

Автор:     Опубліковано: 7 Березня 2014 о 19:48    565 переглядів

Подати декларацію про отримані в 2013 році доходи тернополянам треба до 1 травня, а сплатити податок – до 1 серпня цього року. Сьогодні люди вже поволі про гроші звітують. Хтось – щоб виконати громадянський обов’язок і поповнити місцевий бюджет, а хтось – щоб отримати податкову знижку.

ВАСИЛЬ КРАВЕЦЬ, заступник начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ:

«Загалом мешканці Тернополя і Тернопільського району задекларували 21,3 млн. грн. доходу та відобразили в податкових деклараціях до сплати 973,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб».

Добровільно уже задекларував свої доходи і один тернополянин-мільйонер. Багатим він став завдяки спадку. Проте податківці сподіваються, що до кінця кампанії кількість таких заможних декларантів у них зросте.

ВАСИЛЬ КРАВЕЦЬ, заступник начальника Тернопільської об’єднаної ДПІ:

«Уже 3 декларанти заявили про отримання іноземних доходів, нарахували собі до сплати 5,5 тис. грн., що є добрим резервом для наповнення місцевого бюджету».

Податківці кажуть, поспішати звітувати про отримані доходи не варто людям, які претендують на податкову знижку. Вони мають нагоду це зробити протягом всього року. До слова, серед тих, хто цим правом хоче скористатися, переважно тернополяни, які витрачали гроші на навчання, іпотечне кредитування та за договорами довгострокового страхування життя.

залишіть коментар