До Тернополя привезуть одну з найбільших християнських святинь

Автор:     Опубліковано: 14 Березня 2014 о 11:17    366 переглядів

Одна з найбільших християнських святинь України приїде до Тернополя. Цієї неділі у наше місто привезуть Зарваницьку ікону Божої Матері. Зазвичай вона знаходиться в Марійському духовному центрі в селі Зарваниця, який, до слова, входить до 20 найбільших у світі.

о. ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Ікона Матері Божої Зарваницької є такою іконою, яка допомогла дуже багатьом людям. Власне, пресвята Богородиця посилала свої ласки благословення тим людям, які молилися саме перед цією іконою».

Отець Олег Харишин розповідає – оригінал ікони із Зарваниці вивозять вкрай рідко через її древність. Однак до нашого міста її доставлять в зв’язку  з нелегким становищем України.

о. ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Власне, архієпископ і митрополит  кир Василій Семенюк благословляє в цей нелегкий для України час, коли є загроза не тільки поділу України, а також початку дійсно братовбивчої війни, кровопролиття, коли наша країна в небезпеці. Коли, дійсно, ми повинні бути разом, коли не тільки фізично повинні щось робити, а й духом горіти щирою доброю молитвою і вірою, на Господа Бога покладаючись і просячи в Нього допомоги».

Зарваницьку ікону Божої Матері спочатку привезуть в Архикатедральний собор, де проведуть Божественну Літургію за мир та спокій у нашій державі. Там святиня пробуде 2 дні. Після цього вона помандрує іншими греко-католицькими храмами міста. Графік її перебування можна знайти на сайті Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. 5 квітня святиню знову передадуть у Катедру. Наступного дня у всіх греко-католицьких храмах єпархії відбудеться чин віднови посвяти українського народу під покров Божої Матері.

залишіть коментар