Героїв Небесної Сотні у Тернополі не забувають

Автор:     Опубліковано: 20 Березня 2014 о 20:45    628 переглядів

 

Тернопіль пам’ятає. Героїв Небесної сотні, серед яких були і наші хлопці, сьогодні вшанували ходою через усе місто. Сотні йшли з квітами та гаслами «Герої не вмирають».

Козачка Інна, прізвище якої до речі за співпадінням Козак, розповідає – її побратимів на барикадах було багато. Не може собі дозволити забути  їхні імена

ІННА, козачка:

« Звичайно були козаки і тернопільські, і зі всієї України були на барикадах. Просто хочем нагадати, що Небесна Сотня загинула не даремно»

Серед тих хто в ході, з прапором в руках, УНСОвець Володя. Хлопець в шапці, бо досі відходить від травм. На барикадах 18 лютого від силовиків отримав кілька переломів та струс.

ВОЛОДИМИР, постраждав на барикадах:

“Вдавлений перелом черепа, забій головного мозку, лінійний перелом також черепа. Били і стріляли, було знущання”.

Вже коли колона рушила у натовпі знаходимо жінку з гвоздиками. Пані Марія приїхала спеціально, аби вшанувати пам’ять Героїв, аж з Копичинців.

п. МАРІЯ, приїхала на ходу з області:

« Чогось з нашої місцевості трохи якесь інертне ставлення, а я не можу спокійно сидіти, тому рішаюся хоч таким способом трошки віддати свою честь»

Колона, співаючи гімн, вигукуючи «Герої не вмирають» та «Слава Небесній сотні» пройшла центральною дорогою міста. До організаторів долучались святі отці, студенти та пересічні тернополяни.

залишіть коментар