КП МШЕД працює у збиток, запевняють в міськраді

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2014 о 20:18    344 переглядів

Комісію для вивчення стану справ шляхово-експлуатаційної дільниці створили на останній сесії міської ради. Відтоді вона засідала  вже двічі. За словами її голови Олега Соколовського, кількість коштів на утримання міста з кожним роком зменшується. Чого не скажеш про вимоги до прибирання.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, голова комісії:

«Працювати в таких умовах може тільки та організація, яка має найбільшу гнучкість. Та організація, яка має можливість мати найменше видатків і вийти ще в прибутки».

Натомість, запевняє Олег Соколовський, комунальне підприємство МШЕД, починаючи ще з 2011 року – збиткове: його видатки перевищують доходи. А фірма, яка не має надходжень, переконаний посадовець, вижити в умовах ринкових відносин  не може.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, голова комісії:

«Якщо подивитися на видатки комунального підприємства, то вони досить великі. Це великі плоші, це оплата за опалення, це відрахування за техніку, це чисельність людей. Наприклад, стартувало в 2010 році 265 чоловік. З них 32 чоловіка – це адмінперсонал. Зрозуміло, що таку армію людей протримати практично неможливо».

Наразі, розповідає чиновник, існує вірогідність розформування підприємства. Працівникам МШЕД натомість шукатимуть іншу роботу.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, голова комісії:

«Тільки вже на даний час понад 100 чоловік вже працює в «Тернопількомуналсервіс», скажем так, і зарплати там вищі. 7 чоловік пішло в «Міськшляхрембуд». І близько 60 чоловік на даний час питання вирішується. Їм запропоновані роботи, різні варіанти. Люди думають. Ми розуміємо їх біль. Ми розуміємо, що люди працювали роками. Але треба розуміти, що час міняється. В цих умовах, в яких ми зараз перебуваємо, далі працювати неможливо».

Техніка МШЕД, запевняє Олег Соколовський, в разі розформування не пропаде – її передадуть іншим комунальним підприємствам. Що ж робитимуть з будівлями та територією дільниці, поки що не знають. Наразі комісія продовжує свою роботу. Остаточні результати оголосять по її завершенні.

залишіть коментар