Квіти та листівки із закликом до миру отримали у Тернополі пасажири поїзда Будапешт – Москва

Автор:     Опубліковано: 11 Березня 2014 о 19:03    444 переглядів

Активна молодь сьогодні зустрічала поїзд, який прямував з Будапешту до Москви через Тернопіль. І дарували пасажирам вагонів квіти та листівка із закликом до миру. Як все відбувалося  бачив Тарас Бурак. З прапорами України, квітами та листівками із закликом до миру зустрічали поїзд, що прямував через Тернопіль до Москви. Ідея акції, розповідають активісти, виникла спонтанно.

      ВАСИЛЬ, активіст:

«Акція, як такої назви не має. Просто за мир. Ми хотіли показати, що в Тернополі не такі вже погані люди живуть. Що в нас люди хочуть миру. Всі хочуть миру. Вся Україна хоче миру. Бо загинуть прості люди, воєнні, діти. Нам шкода просто наших дітей».

НАТАЛЯ, активістка:

 «Ми дружній народ, що ми не проти них. Ми любимо їх. Тому я думаю, що ця війна була би недоречною».

Квіти, за словами активістів, люб’язно надали місцеві підприємці. Листівки також виготовлялися за кошти одного із бізнесменів, який побажав залишитися інкогніто. На дарунки, пасажири поїзда Будапешт – Москва, реагували позитивно, розповідає одна із активісток.

МАРІЧКА, активістка:

«Пасажири дуже позитивно реагували. Правда, провідник нас з початку не хотів впустити. Говорив, що ми погано зробили з Януковичем, що його потрібно вбити, якщо я не помиляюсь. Але люди нормально сприймали нас. Були раді і квітам, і листівкам. Читали і нормально сприймали нас».

Після того, як поїзд з Тернополя попрямував далі, активісти зібрались поблизу пам’ятника Олександра Пушкіна, де закликали росіян до миру. Після звернення один із активістів наголосив: якщо відчутна агресія зі сторони Росії не припиниться найближчим часом, молоді люди й надалі влаштовуватимуть акції із закликами до миру.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!