Місцева Самооборона запрошує тернополян на прощу в Зарваницю

Автор:     Опубліковано: 28 Березня 2014 о 12:00    561 переглядів

У Зарваниці цієї неділі вшановуватимуть загиблих на Майдані. Прощу організовує місцева Самооборона спільно зі священнослужителями. Комендант обласного штабу руху Іван Ковалик розповідає: минає 40 днів, відколи у Києві полягли  бійці Небесної Сотні. Відтак, 30 березня самооборонці молитимуться за загиблими. Запрошують приєднуватися і усіх небайдужих тернополян.

ІВАН КОВАЛИК, комендант обласного Штабу Самооборони Майдану:

«Будем виїжджати централізовано з Тернополя на цю прощу. В 9 годині вона буде починатися із поминальної Служби Божої в центральному соборі Зарваниці. Також, окрім того, не тільки з Тернополя, а й з області будуть з’їжджатися делегації від тих осередків Самооборони Майдану, які нам за цей час вдалося створити, які вже діють. І там, власне, відбудеться і перша конференція Самооборони Майдану Тернопільщини».

Зголошуватися на прощу потрібно заздалегідь, звернувшись у Штаб Самооборони Майдану. Наразі, розповідає Іван Ковалик, вирішують, як і чим поїдуть. Розраховують також на допомогу Штабу національного спротиву та управління транспорту. Закликають  приєднуватися і тих городян, хто має власні авто.

залишіть коментар