На Театральному майдані безкоштовно роздавали хліб

Автор:     Опубліковано: 28 Березня 2014 о 20:11    673 переглядів

На Театральному майдані безкоштовно роздавали хліб. Вперше у нашому місті відбулась акція на підтримку пенсіонерів та малозабезпечених. По 80 буханок пшеничного і житнього хліба у центрі міста сьогодні роздали благодійники. У Тернополі стартувала акція допомозі малозабезпеченим. Організатор акції каже, такі ж заходи відбувалися і в інших містах України. Наразі, хліб для тернополян купляли за власні кошти.

ІГОР КОСТЮК, організатор акції:

«Хліб ми брали на хлібзаводі одному Тернопільському. Там нам наразі видали знижку. На дальше, якщо будемо систематично працювати, то буде можливість і безкоштовно брати. Тому, що для Тернополя це нова акція, відповідно є певна недовіра. Ми це повністю розуміємо. Тому ми зараз оплачуємо хліб та проведення акції власними коштами за допомогою тих спонсорів та меценатів, які вже в нас є».

За хлібом підходили люди переважно пенсійного віку, які якраз прямували в магазин. Їм про акцію розповіли волонтери. Хоч буханець віддавали безкоштовно, люди все ж таки залишали символічні кошти.

ЛЮБОВ ІВАНІВНА, пенсіонер:

 «Що я би не знайшла 2 гривні на цей хліб? Ясна річ, що вона мусить бути. Але, розумієте, якось для старої людини, яка вже має 70 і поза 70 це так, як для дитини добре слово, погладити по голівці дитину, пригорнути її. Для старшої людини також, от згадали. Гарно що свіжим хлібом».

ТАРАС ЯРОСЛАВОВИЧ, пенсіонер:

«Я рахую, що для таких людей похилого віку потрібно всякі акції проводити. Щоб вони відчували, що вони не залишені без уваги».

ІВАН КИРИЛОВИЧ, пенсіонер:

 «Я не за хлібом йшов. Я йшов просто ознайомитися у записи. Реєструєте людей з якого приводу і куди. А раз уже мені таку оцінку дали, подарували, то я безмежно вдячний ».

Благодійники кажуть, акції по роздачі хлібу у нашому місті проводитимуть щомісяця. Згодом, захід планують зробити щотижневим.

залишіть коментар