На Театральному майдані діє пункт психологічної та медичної допомоги

Автор:     Опубліковано: 13 Березня 2014 о 19:18    492 переглядів

Безкоштовно обстежитись чи отримати допомогу психолога городяни можуть просто у центрі Тернополя. Для цього на головній площі міста щодня працює так званий «соціальний автобус». У міській раді пояснюють: пункт психологічної та медичної допомоги на Театральному майдані організували, оскільки там збирається чимало людей. Відтак, кожного дня неподалік пам’ятника Незалежності усі охочі можуть поспілкуватися з лікарем-терапевтом, психологом чи фахівцем із соціальної роботи.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Будь-хто, хто захоче отримати якусь інформацію, поспілкуватися або перевірити свій стан здоров’я, буде мати можливість це зробити прямо в Тернополі на майдані безкоштовно».

ІРИНА ЛЯСКОВСЬКА, представник Тернопільського міського центру соціальних служб:

«Люди можуть звернутися з тим, щоб поміряти тиск, запитатися про те, які, наприклад, заспокійливі можна пити, про те, взагалі, як поводитися під час тої хвороби, які вони мають. Дуже багато звертається людей також тих, які мають глибокі емоційні переживання в результаті того, що в країні склалася така надзвичайна ситуація».

За допомогою, розповідає Ірина Лясковська, люди звертаються і з різними особистими проблемами: наприклад, з питаннями самореалізації чи труднощами у прийнятті якогось рішення. Охочих отримати допомогу немало. В середньому, розповідає жінка, в день приходить від 10 до 30 осіб.

ІРИНА ЛЯСКОВСЬКА, представник Тернопільського міського центру соціальних служб:

«Ті люди, які приходять на майдан, вони нас бачили, вони нас знають, вони до нас звертаються. Люди мають потребу в тому, щоб поговорити або просто навіть обстежитися в лікаря».

Тернополяни, які вже побували в «соціальному автобусі», переконані: така допомога зараз просто необхідна.

ВОЛОДИМИР:

«Задоволений, бо тут кожен день можна прийти провіритись. Провіряв тиск якраз»

ЛЮБОВ:

«В людей не все хватає грошей робити. Тим більше, що все зараз платне. Це би треба було якось совмістити якісь волонтерські напрямки, можливо ще щось. Щоб люди могли обстежуватись. Тому що життя дається одне Богом. Як живуть вищі депутати – ми так не будем жити, але щоб хоть бути здоровому».

Отримати допомогу фахівців можна кожного дня з 15 до 19 години. Як повідомили в мерії, діятиме пункт доти, доки буде така потреба.

залишіть коментар