Начальника ДАІ табличкою закликали не брати хабарів

Автор:     Опубліковано: 22 Березня 2014 о 08:27    129 переглядів

Навести лад на дорогах області та повернути втрачену довіру населення до правоохоронців  – такі завдання ставить перед собою нещодавно поновлений на посаді начальник обласної Державтоінспекції Андрій Матрифайло. 20 березня посадовець провів «круглий стіл» за участю представників громадськості. 

«Круглий стіл» очільника обласного управління ДАІ зібрав громадських активістів, депутатів та пересічних тернополян. Свої питання могли поставити усі охочі. Одна з найболючіших тем – боротьба із хабарництвом на дорогах. Чимало нарікань було в громади і на роботу МРЕВ. Андрій Матрифайло, натомість, запевнив – при наявності доказів усі порушники в формі будуть покарані. Цікавилися люди і зарплатою працівників ДАІ.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«Три, три триста, три з половиною, чотири… Є п’ять, є чотири з половиною.. Залежно від керівництва, від посадової  особи, і залежно від вислуги років і звання».

За словами Андрія Матрифайла, його власна зарплата становить близько 7-ми тисяч гривень. До слова, в ході зустрічі емоції вирували неабиякі. Дійти згоди між собою не могли навіть самі представники громади.

ЮРІЙ ОСТАП’ЮК, один із засновників ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Не будемо кричати один на одного. Зібрався повний зал мужиків, а жінки можуть з нас посміятися. Ведем себе, як баби базарні.  Ніхто не дає толкової пропозиції, а всі говорять, що треба щось робити, а що робити – ніхто не знає».

До слова, в ході зустрічі активісти поставили Андрію Матрифайлу на стіл табличку із написом «Я не беру хабарів». Як помітили наші кореспонденти, наклейки, але з текстом «Я не даю хабарів» розповсюдили і серед громади. Сам начальник обласної ДАІ висловив готовність співпрацювати з громадськими організаціями міста, і, серед іншого, подякував за роботу автомайданівцям.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«Вони просто не те, що допомагають, а роблять нашу роботу. По місту дуже серйозна проблема. Бувають моменти такі, що машина не може виїхати на ДТП».

До слова, свої питання чи зауваження небайдужі можуть висловити Андрію Матрифайлу особисто. Посадовець поділився з громадою своїм номером телефону.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«067 352 77 00 – в любий час я піднімаю цей телефон».

залишіть коментар