Над проектом пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі вже працюють

Автор:     Опубліковано: 4 Березня 2014 о 10:15    364 переглядів

Конкурс на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні» у Тернополі вже розпочався. Всі охочі можуть звертатися з своїми пропозиціями та баченням постаменту, який в недалекому майбутньому виросте на площі «Героїв Євромайдану» нашого міста.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник управління містобудування, архітектури і кадастру міськради:

 «При проектуванні слід врахувати соціальну значимість монументу, його функціональність. Адже він є частиною трагічної пам’яті про героїв становлення української держави в новітній історії України. Ескізним проектом необхідно передбачити: виразне образно-пластичне вирішення пам’ятника відповідно до його ідеї та змісту. Раціональне використання земельної ділянки, містобудівний аналіз розміщення пам’ятника та площі. Позиційне узгодження з існуючими пам’ятками культурної спадщини, місце розташування пам’ятника».

Також, Василь Бесага зазначив, що для авторів кращих робіт передбачені грошові премії.

ВАСИЛЬ БЕСАГА, начальник управління містобудування, архітектури і кадастру міськради:

 «За результатами конкурсу журі відбирає 3 найкращі пропозиції. Для визначення кращих пропозицій встановлено 3 премії: перша – 5 тис. грн., друга – 3 тис. грн., третя – 2 тис. грн. Рішення журі є остаточним і не може бути змінено, в тому числі і замовником конкурсу. У разі рівного розподілу голосів голова має право вирішального голосу. Переможець конкурсу отримує подальше право на реалізацію проекту. Учасники конкурсу не можуть бути члени журі і відповідальний секретар конкурсу ».

Всі роботи, які запропонують автори розмістять у одній із виставкових зал Тернополя, щоб почути думку громадськості. Дату і час, коли мешканці та гості міста зможуть оцінити проекти пам’ятника «Небесній сотні», буде повідомлено додатково.

2 Comments

  • Доброго дня. Прошу дати адресу за якою приймають проєкти присячені пам’яті НЕБЕСНІЙ СОТНІБ, як що він ще не закінчився

  • Прохання вказати адресу за якою приймають проєкти пам’яті НЕБЕСНІЙ СОТНІ.

залишіть коментар