Олена Підгрушна розповіла про Сочі і дітей

Автор:     Опубліковано: 3 Березня 2014 о 19:42    551 переглядів

До численних регалій тернопільської біатлоністки Олени Підгрушної віднедавна додалася ще одна – чемпіонка Олімпійських ігор  в Сочі. А її нова медаль важить більш ніж півкілограма. Жіноча збірна з біатлону виборола в Росії золото. І фінальна частина гонок дісталася саме нашій Олені Підгрушній. Спортсменка каже, Олімпіада в Сочі запам’ятається їй яскравою і добре організованою, проте був і неприємний випадок з російськими вболівальниками під час проходження траси.

ОЛЕНА ПІДГРУШНА, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі:

 «Біжучи почула слово «Війну». Думаю, це вже людина абсолютно безсовісна, коли притикаючи війною, каже йди воюй чого ти тут бігаєш?»

Спортсменка каже, коли емоції минули і вона проаналізувала ситуацію зрозуміла, не всі російські вболівальники були негативно налаштовані до наших спортсменів. Адже деякі з них спеціально чекали, щоб взяти в українських біатлоністок автографи. Був на Олімпіаді в Сочі і найбільший шанувальник Олени Підгрушної – її батько. Він разом із мамою поїхав підтримати спортсменку. Вона зізнається, це допомагало зосередитись на результаті.

А ще Олена Підгрушна спростувала чутки, ніби лижники відмовились брати участь в Олімпіаді через події в Україні. Це сталось через травму. З ідеологічних причин не змагалась лише гірськолижниця Богдана Мацьоцька. У наших біатлоністок таких думок не було жодного разу. Адже дівчата постійно отримували повідомлення від українців, серед яких і євромайданівці, аби вони зробили усе для перемоги. Це прохання спортсменки виконали.

ОЛЕНА ПІДГРУШНА, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі:

 «Ми знали, що ми мали виходити на старт і тим самим доказувати, що Україна – найсильніша і тим піднімати дух України, а не коли ми єдина надія, на Олімпійську медаль, а тут раз і ми не виходимо на старт. Люди би сказали ну вже зовсім…»

Зараз, вперше за чотири місяці спортсменка переступила поріг власного дому, каже навіть не відразу згадала, яким ключем відімкнути двері. У Тернополі  відновлюватиме сили, адже через стан здоров’я взяла тайм-аут у спорті. Як це вплине на її рейтинг для Олени Підгрушної не має значення, адже вона планує стати матір’ю.

ОЛЕНА ПІДГРУШНА, чемпіонка Олімпійських ігор в Сочі:

 «Етапи Кубка світу – це є комерційні старти, які потрібні для загального рейтингу для наступного сезону. Так, як я надіюсь все ж таки, дасть Бог, завагітніти, відповідно я буду наступний сезон пропускати. Тобто мені рейтинг, яка я буду цього року в загальному заліку Кубка світу чи 30, чи 35 ролі не грає».

Олена каже, на Олімпіаді повністю реалізуватись їй не далося через те, що на початку січня захворіла, та й не вистачило часу, щоб  повністю акліматизуватись у Сочі.

 

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!