Перший заступник начальника Тернопільської митниці звільнився в присутності пікетувальників

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2014 о 20:15    985 переглядів

Другий день поспіль під Тернопільською митницею тривають протести. Водії приходять сюди, захищаючи власні інтереси у веденні транспортного бізнесу. Але якщо в понеділок їх було не багато і вони обмежились розмовами, то у вівторок перекрили в’їзд на територію Тернопільської митниці.

ІГОР ГАЛУЩАК, заступник начальника Тернопільської митниці Міндоходів:

 «Ми можете захищати свої інтереси, а в бюджет не піде ні копійки. – Хай там на верху побачать, що тут на низу робиться ».

Також водії вимагали, щоб до них вийшов очільник митників. Оскільки начальника Тернопільської митниці на місці не було, активісти попрямували із вимогами до його першого заступника.

СЕРГІЙ ПЕЧЕНИК, перший заступник начальника Тернопільської митниці Міндоходів:

«Керівник митниці уже повідомлений про те, що відбувається зараз. Він просто знаходиться у відрядженні. Він у відрядженні до 4 квітня».

активіст:

  «А люди мерзнуть вже тут другий день. Ні одна машина не заїде».

ІГОР ГАЛУЩАК, заступник начальника Тернопільської митниці Міндоходів:

 «Начальник митниці відмінить утилізаційний збір? Нє…».

Після довготривалої розмови у кабінеті першого заступника, автомобілісти від своєї позиції не відреклися. Більше того, добилися заяви на звільнення від Сергія Печеника. Також вони вирішили залишатися перед в’їздом до митниці допоки їх основні вимоги не виконають.

ЮРІЙ, активіст:

 «Основна наша вимога – відміна утилізації, відміна акцизу і відповідно полегшення умов роботи скажем так. Тому, що умови стали кабальними і працювати в таких умовах неможливо. Термінал – здирництво грошей. Будь-який контакт з митницею відбувається через приватні структури. Ми хочемо якоїсь прозорості, відкритості. Щоб митниця йшла на контакт і було легше працювати. – До того часу митниця буде заблокована? – Так, допоки нас не почують і наші вимоги не будуть задоволені будемо блокувати».

Додамо, вчора водії написали колективне звернення, яке передали на розгляд Кабінету Міністрів та Верховної Ради, щодо відміни Закону про утилізаційний збір та низку інших рішень, що стосуються митної служби в Україні.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!