П’ятеро колишніх тернопільських «беркутівців» більше ніколи не будуть міліціонерами

Автор:     Опубліковано: 5 Березня 2014 о 20:33    707 переглядів

 

Одні  звільнились, інші пообіцяли надалі служити народу України. Бійці вже розформованого «Беркуту» по всіх Україні проходять переатестацію.  Скількох тернопільський спецпризначенців вже звільнили за майданівські зачистки – дивіться далі.

Переатестація означає, що усі ті, хто чинив злочини проти мирних активістів будуть звільнені та покарані. Вже таку перевірку пройшли колишні співробітники розформованого спецпідрозділу «Беркут» тернопільської міліції. П’ятеро з них – попрощались з міліцейською професією. Решта – залишиться служити у новостворених підрозділах.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, заступник начальника УМВСУ в області

«На базі спецпідрозділу «Беркута» буде створена окрема рота патрульної служби, при УМВС області, а в подальшому – спецпідрозділ міліції, як він буде називатись, його призначення, функції – планується на квітень і це вже прерогатива Міністерства»

В атестаційній комісії – і правоохоронці і ті, хто був по той бік барикад. Ті ж хто молились за життя і перших, і других кажуть – вже не час звинувачувати будь-кого. Наразі в собі треба знайти мудрість та нові сили.

ІВАН ГУНЯ, капелан Самооборони Майдану Тернопільщини

« Не можна обвинувачувати однобоко людей, що стояли по тих чи по інших сторонах і виконували свої професійні завдання.»

Ті ж хто перевірку пройшов, надалі залишиться служити у правоохоронних органах. Тих бійців закликають – ніколи не підіймати руку та зброю проти мирного українця.

 РОМАН ХРАПЦЬО, голова Тернопільської організації Української    Спілки ветеранів Афганістану

«Ваша честь у вірності служіння народу, я вас прошу, хто визначиться з цим, щоб ви підтримали, бо ви є дійсно елітний спецпідрозділ, який принесе дуже багато користі в боротьбі з злочинністю, прошу, щоб ви виконали ту присягу і служили народу України»

 

залишіть коментар