Про Небесну Сотню у Тернополі нагадуватиме і липова алея

Автор:     Опубліковано: 24 Березня 2014 о 19:30    937 переглядів

Липову алею в пам’ять про полеглих на Майдані висадили  біля головного корпусу Тернопільського національного економічного університету. До студентів приєдналися викладачі, представники влади, спортсмени. Розпочали акцію із вшанування загиблих. Кожного з них згадали поіменно. Також студенти присягнули любити Україну так, як її любили ті, хто віддав своє життя на Майдані, та завжди пам’ятати про їх подвиг. І вже після цього взялися до роботи. Дерев посадили символічну сотню. До слова, липи обрали також не випадково.

АНТОН ШЕВЧУК, голова профкому студентів ТНЕУ:

«Ми знаємо, що липа завжди дуже гарно цвіте. І цим цвітом, напевно, ми хотіли підкреслити той дух людський, тих людей, завжди, напевно, усміхнених, завжди вільних. Ми хочемо, щоб ця Небесна Сотня, ті люди, які загинули за вільну Україну, залишилася в наших серцях».

Попри вихідний, охочих висадити деревця зібралося чимало. Студенти переконані – байдужими бути не можна. Навпаки, потрібно робити все для того, щоб Небесна Сотня ніколи не була забута.

ОЛЕНА, студентка ТНЕУ:

 

«Ми вирішили долучитись до акції, тому що нам небайдужа доля людей, які загинули. І ми всією душею співчуваємо людям, які втратили в своїх сім’ях рідних».

ВІКТОРІЯ, студентка ТНЕУ:

«Мабуть, будуть рости вони і будем рости ми як українці. І буде рости наша душа, наша мораль разом з ними».

МИКОЛА, студент ТНЕУ:

«Коли ми щось робимо, щоб виявити свою повагу, воно закарбовується в наших серцях, і ми з цією пам’яттю живемо до кінця своїх днів. І передаємо це дітям. Діти також будуть вшановувати цих героїв, які загинули на Майдані».

На заході наша знімальна група зустріла і учасниць волейбольної команди «Галичанка».

ВІКТОРІЯ ДЕЛЬРОС, учасниця волейбольної команди «Галичанка-ТНЕУ»:

«Через Небесну Сотню треба посадити ці дерева, щоб вони завжди були з нами. От ми командою зібрались, посадили вже 2 деревця. Надіюсь, що будуть самі високі наші».

Приєдналися до акції і найменші тернополяни, яких привели батьки. З собою діти принесли пластмасові відерця, лопатки, граблі та охоче допомагали дорослим.

залишіть коментар