Продукти харчування на Тернопільщині ще не подорожчали

Автор:     Опубліковано: 4 Березня 2014 о 20:49    488 переглядів

Росту цін на м’ясні вироби, крупи та інші продукти харчування наразі боятися не варто. Експерти, що стежать за вартістю продукції зараз не спостерігають її росту, як в супермаркетах та і на ринках міста. Впродовж двох минулих місяців цього року контролери не виявили значного росту цін на продукти харчування в нашій області. Та і тернополяни, як дізнавалась наша знімальна група, не надто спостерігають за змінами цифр на цінниках.

ТАРАС, тернополянин:

 «Я, як батон купляю, то не пам’ятаю скільки воно коштувало. Ну, я не уважний, скажімо, до цін».

МАРЯНА, тернополянка:

  «Ті продукти, які я купляю, вони не зросли в ціні. Ну, буквально, можливо на пару копійок ».

Щоправда, кажуть спеціалісти контролю за цінами на Тернопільщині, є продукція, що в нашій області все ж зросла у вартості.

АНДРІЙ КІНАХ, головний спеціаліст сектору Державної інспекції України за контролю за цінами у області

 «Відмічено рівень росту роздрібних  цін на молоко та молокопродукти. З одного боку – це є сезонний фактор, з іншого – все-таки у підприємств виробників зростають витрати на збут. Оскільки пішов ріст вартості на нафтопродукти. І це відповідним чином відображається».

Ціни на ринках та у мережах супермаркетів можуть відрізнятися, особливо на овочі, каже Андрій Кінах. Адже у маркети продукти потрапляють з інших областей. Також, зважаючи, на попит та пропозицію, ціна може коливатись. Робити довготривалих прогнозів щодо цін в нашій області Андрій Кінах не береться.

залишіть коментар