Рекорд України знову встановили тернопільські студенти

Автор:     Опубліковано: 25 Березня 2014 о 20:15    304 переглядів

Вночі, коли переважна більшість тернополян спали, студенти економічного університету були сповна сил. Вони брали участь у квестах, змагались в інтелектуальних іграх. А зранку ще й встановили рекорд України. Бачив це все на власні очі і Тарас Бурак. 85 будильників одночасно продзвеніли сьогодні вранці поблизу Тернопільського національного економічного університету. Тим самим, студенти дев’яти факультетів встановили рекорд України. Проект «Ніч в університеті» вперше відбувся у нашому місті.

ОЛЬГА ВАНДЕРЕР, співкоординатор проекту «Ніч в університеті»:

«Це ми придумали самостійно. В нас виникла така задумка – розбавити наш проект чимось цікавим. В голову прийшла така задумка, щоб встановити рекорд. В 7 ранку, щоб розбудити всіх студентів і підняти на пари».

А перед встановленням рекорду, студенти прожили захоплюючу та насичену різноманітними заходами ніч. До змагань, за головну нагороду проекту, команди готувалися в посиленому режимі, розповідає капітан команди-переможниці.

ТАРАС ХОМИЧ, переможець проекту «Ніч в університеті»:

 «Готувалися три дні. Але цих три дні були такі насичені. Практично, вся команда не спала – всі готувалися. Дуже думали над ідеєю відео, тому що була відео презентація, флеш-моб. Ці всі тренування нам далися взнаки. І перемога нелегко нам вдалася».

Впродовж ночі студенти змагались у грі «Що? Де? Коли?», обирали кращу відео-презентацію та сильніших у квесті студмістечком ТНЕУ. Як кажуть учасники проекту, зайнятись було чим.

ОЛЬГА КОРДУБА, учасниця проекту «Ніч в університеті»:

 «Хоч ми не спали цілу ніч, але, в принципі, багато емоцій, багато нових знайомств, нових, скажемо, вражень».

АЛІНА КАВУН, учасниця проекту «Ніч в університеті»:

 «Мені дуже сподобалось. Багато вражень, багато подій відбулося. Емоції. Бігали, затрачали сили і зараз всі такі виснажені, але задоволені собою. – На пари підете? – Ні, буду відсипатися».

Проект «Ніч в університеті» ще раз доводить, що Тернопіль – справді студентська столиця, переконує начальник патронатного відділу міськради.

МАКСИМ ЧЕРКАШИН, начальник патронатного відділу Тернопільської міської ради:

 «Що студенти активні, вони готові робити цікаві, якісні проекти, які цікаві у медійному плані, які привертають увагу засобів масової інформації. І тим більше, показують, що студенти самі можуть самоорганізуватися і якісно провести своє дозвілля».

Координатори проекту запевняють: студенти тернопільських ВУЗів і далі готові до нових звершень. Нагадаємо, торік у Тернополі молодь зробила найбільшу в Україні шпаргалку та встановила рекорд із найбільшої кількості студентів у тролейбусі.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!