Сьогодні у Тернополі – великий футбол

Автор:     Опубліковано: 26 Березня 2014 о 20:05    242 переглядів

Сьогодні у Тернополі – великий футбол. ФК «Тернопіль» зійшовся на полі з одеським «Чорноморцем» в 1/4 розіграшу Кубка України. Тому не дивно, що найкращі квитки на матч розібрали практично відразу. Цей поєдинок в Тернополі уже назвали матчем року. І як тільки у продажу з’явилися квитки, вболівальники кинулись їх розбирати. Ті, хто трохи спізнився, потрапити на гру можливість ще мали. Сьогодні вранці квитки були.

ТЕТЯНА, касир міського стадіону:

«Є квитки за воротами тільки. Центральних трибун немає. – Спостерігається великий ажіотаж на квитки? – Так».

Вболівальники ФК «Тернопіль» на цей матч чекали давно. А тому дехто, перед грою, навіть робив свої прогнози.

ЯРОСЛАВ, вболівальник  ФК «Тернопіль»:

  «Будемо вигравати. Попереду Перша ліга, потім Премєр ліга. – А от сьогодні «Чорноморець»? – 2:1 ми виграєм».

РОМАН, вболівальник ФК «Тернопіль»:

 «Надіємося все ж таки на фарт. Тому, що як казав ще в свій час Андрій Шевченко: «футбол – це 50% майстерність і 50% фарту». Ну, і сьогодні ще звичайно відсотків 10-15 погода забере на себе. Але надіємося на гарну гру і на велику вдачу, що ФК «Тернопіль» покаже дійсно гарну гру і пройде далі».

Щоб емоції на трибунах не зашкалювали, поки футболісти борються за перемогу, контролюватимуть вболівальників не тільки  правоохоронці та стюарти, а й громадські організації Тернополя.

АНДРІЙ ФІРМАН, начальник міліції громадської безпеки міськвідділу УМВС

 «Звичайно, громадські організації будуть присутні. За що ми їм можем бути тільки вдячні, що вони з нами плідно співпрацюють. Тут тільки одна подяка і щоб така співпраця була і в майбутньому».

Чи виборов ФК «Тернопіль» путівку до півфіналу Кубка України з футболу, ви дізнаєтесь завтра у вечірніх випусках новин телеканалу ІНТБ.

залишіть коментар