Тернопільська «Нива» й далі «висить у повітрі»

Автор:     Опубліковано: 12 Березня 2014 о 19:43    292 переглядів

До цього часу тернопільська «Нива» «висить у повітрі», хоч і до початку кубкових матчів та старту другого кола чемпіонату України з футболу залишилося не так багато. Чи вийде команда на поле 26 березня, дізнавався Тарас Бурак. Головний тренер «Ниви» Ігор Яворський з останніх сил намагається зберегти команду. Зараз наставник жовто-зелених налагоджує співпрацю із новопризначеним головою облдержадміністрації Олегом Сиротюком.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «З ним зустрічався. Він сказав, що хотів би, щоб команда була. Ми зробили план – кошторис футбольного клубу «Нива» за ті борги, які були ще з жовтня місяця по 30 червня. Положили йому на стіл цей кошторис. Звичайно, він був трохи зменшений той кошторис, скажу прямо. Тому, що хочеться зберегти команду. Другий раз ми з ним зустрічались. Нова влада вроді би не проти, щоб команду зберегти».

Страждає «Нива» не тільки через гроші. Як зазначив Ігор Яворський, не вистачає команді кількох гравців, які би підсилили команду. За його словами, надія на те, що команда існуватиме, хоч мізерна, та все ж є. Адже очільник ОДА обговорював фінансову ситуацію «Ниви» з рядом підприємців області.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Часу мало. Багато футболістів вже пішло – раз. Друге – розумієте, 26 березня кубковий матч. І сьогодні важко сказати, як будуть розвиватися події дальше. Не знаю. Ми завжди надіємося. Як кажуть, надія помирає останньою. Будемо вірити в те, що, можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля футбольного клубу «Нива»».

Також Ігор Яворський причини фінансових проблем команди шукає в собі.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль):

 «Якщо скажуть, що Яворський не потрібен, чи є інші кандидатури на посаду головного тренера, я готовий піти. І мені нічого не потрібно. Якщо мені будуть довіряти, я готовий дальше працювати і робити все можливе для того, щоб команда достойно виглядала, щоб команда добре грала. І підключити своїх друзів, партнерів з інших клубів з Вищої ліги, і просити в оренду декількох футболістів. Тому, що часу стає все менше і менше».

Додамо, інші футбольні клуби цьогоріч змогли провести повноцінні міжсезонні тренувальні збори. Чого не скажеш про тернопільську «Ниву». Тому Ігор Яворський прагне, насамперед, зберегти команду і якось втриматись у Першій лізі.

залишіть коментар