Тернопільські підприємці об’єдналися у ще одну організацію

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 20:13    616 переглядів

У Тернополі бізнесмени створили ще одну громадську організацію – «Бізнес, закон і порядок». Підприємці пояснюють: об’єдналися заради захисту свого бізнесу та навіть – своїх родин в тих умовах, які зараз склалися в країні та нашому місті зокрема.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, член Ради організації:

«Ходять так звані, я не хочу казати, «тернопільські тітушки», але щось похоже, які ходять по 30, по 40 чоловік, і собі придумують те, що вони хочуть. Або ти їм щось давай, або розказуй, або тут хтось був такий, що вони рахують, що вони вже повинні люструвати».

ВІТАЛІЙ МАРИНОВСЬКИЙ, голова новоствореної організації:

«Є випадки вже дзвінкі вимагання грошей, для того, щоб не було ніяких проблем. От з цим теж будем боротися, щоб цього не було».

Розпочнуть свою діяльність з організації патрулювань. Приєднатися до спілки можуть всі охочі. Однак нечесних підприємців просять до них не звертатися.

ВОЛОДИМИР МАРИНОВСЬКИЙ, член Ради організації:

«Щоб хтось не подумав серед нечесних людей, які напозичали грошей: «Давай запишемось підприємцями сюди в організацію». Тому повинен, там позичив, а потім прийде, скаже, що приїжджайте, мене захищайте, – ні, ми таким займатись не будемо».

В майбутньому, коли особливої потреби в самообороні вже не буде, розповідають в організації, активно діятимуть в інших напрямках. Запевняють: продовжать допомагати один одному та сприяти розвитку бізнесу.

залишіть коментар