Тернопільські родини кличуть на толоку

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 23:40    709 переглядів

7 березня тернополян запрошують на родинну толоку. В міському управлінні ЖКГ кажуть, так кожна сім’я зможе зробити свій вклад в чистоту міста. Прибирання проведуть в рамках двомісячника благоустрою, який стартував в Тернополі з початку березня.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Цей двомісячник передбачає дуже багато різних заходів. Це і фарбування лавочок, очищення горищ, висадження зелених насаджень, це фарбування качель, ремонт качель, тобто все, що стосується благоустрою».

Що ж до толоки, то сьогодні складений список об’єктів та визначено людей, які відповідатимуть за організацію їх прибирання. Олег Соколовський каже, чимало тернополян хочуть взяти участь. Серед них, як політичні партії, громадські організації, так і звичайні родини. Одним з найзабрудненіших місць у Тернополі є парк Загребелля. Гори сміття в ньому залишають «вдячні» відпочивальники. Є у цьогорічної толоки і своя особливість.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника міського управління ЖКГ:

«Ми будемо прослідковувати, моніторити, ті території, які прибрані і на осінь виставимо вже хто зумів втримати свою територію в чистоті найдовше. Саме цей критерій зараз буде першим».

Двомісячники благоустрою у Тернополі проводять з 1997 року.

залишіть коментар