Тернополян закликають бойкотувати російські товари

Автор:     Опубліковано: 6 Березня 2014 о 12:36    307 переглядів

Українців вкотре агітують до бойкоту російських товарів. Відповідні заклики непоодинокі у відповідних спільнотах в соцмережах. Не залишаються осторонь і тернополяни. Подібну акцію, нагадаємо, на початку осені вже проводив громадський рух «Відсіч». Тоді неофіційними символами акції протесту обрали «зубату» матрьошку та валянки. Саме ці традиційні російські сувеніри зображали на плакатах та наліпках, які поширювали серед тернополян. Відновити подібну акцію активісти мають намір і тепер.

ІГОР КЛИМЧУК, координатор громадського руху «Відсіч» у Тернополі:

«Кожен громадянин повинен в цьому бути зацікавлений, для того, щоб не кормити окупаційну армію, я б навіть сказав би так. Тому що попередня наша акція трошки була, ну, інші події були. Якась була така економічна війна, Тепер вже, нажаль, майже  ми на порозі такої війни. Мені здається, кожен громадянин, тернополянин, громадянин України, він зацікавлений в тому, щоб не дати ні копійки для компаній російських, які знищують наших українців».

Які товари російські, розповідає Ігор Климчук, видно по штрих-коду. Крім того, зазначає хлопець, варто звертати увагу і на етикетку.

ІГОР КЛИМЧУК, координатор громадського руху «Відсіч» у Тернополі:

«Дуже часто російські товари, випущені в Росії, вони випускаються під українськими або білоруськими штрих-кодами. Тому варто ще звертати увагу на виробника на упаковці».

За словами активістів, листівки невдовзі повинні надрукувати у Львові. Частину звідти передадуть у Тернопіль. Шукають активісти і можливість виготовити їх у Тернополі. 

залишіть коментар