Тернополяни випитали у міського голови все, що хотіли

Автор:     Опубліковано: 19 Березня 2014 о 21:07    273 переглядів

Щоб відновити довіру громади до місцевого самоврядування, представники «Тернопільської правозахисної групи» зустрілися з Сергієм Надалом і запитали про все, що їх турбує.

ВОЛОДИМИР МАЛИШЕВСЬКИЙ, правозахисник (ГО «Тернопільська правозахисна група»):

 «Питань боротьби з корупцією, по питаннях тендерів, питань по виділенню земельних ділянок. Я думаю, що загальну інформацію ми отримали. Ми отримали відповідь, що наша ініціативна група буде включена в відповідні розпорядження щодо покращення діяльності і щодо можливої майбутньої перевірки тих, чи інших питань, які гостро піднімаються нашою ініціативною групою і нашою правозахисною організацією».

Цікавила громадськість і доля 1 гектара земельної ділянки на Шептицького. Там ведеться будівництво. Активісти хотіли знати, що з цього матиме бюджет.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Це той самий ринок, який був, цей і залишається. Ми не витрачали на це кошти з міського бюджету. Це робиться виключно за кошти інвестора. Функціональне призначення залишається те саме, яке було. Це торгівля сільськогосподарською продукцією, але це буде критий навісами. Крім того, облаштовані спеціальні приміщення для лабораторії, санстанції і всіх інших необхідних для цього служб, які мають там працювати».

В основному, зустріч відбулася спокійно. Проте не обійшлося без конфлікту. Тернополянин Руслан каже, один з підприємців перекрив йому на вулиці Будного виїзд, змурувавши стіну. Тепер він не може дістатися до своєї ділянки і звинувачує в цьому міську раду.  У свою чергу Сергій Надал заявив, що там дійсно є стіна, яка є підпірною, але до ділянки заїхати  можна з іншої сторони.

РУСЛАН, тернополянин:

«Ви з Гладким знаєте, де той заїзд? Покажіть мені той заїзд. Якщо його нема, ви просто брешете».

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

 «Завтра до вас разом з журналістами виїдуть на місце, візьмуть документи, які є у вас, і які є в іншого підприємця, на підставі чого дані роботи проводилися, і на місці покажуть, де заїзди, де виїзди, добре. І тоді там завтра будуть визначати. Ви трошки сьогодні акуратніше зі своїми звинуваченнями. Завтра визначаться і покажуть. І вам, і журналістам, і всім бажаючим».

Представники «Тернопільської правозахисної групи» кажуть, загальну ситуацію в місті на зустрічі зрозуміли. Не допитали ще деяких тонкощів щодо виділення земельних ділянок та як з деяких будівництв надходитимуть кошти. Але простежать за цим у майбутньому. Також вони надаватимуть власні пропозиції з того чи іншого питання, збиратимуть і перевірятимуть факти прояву корупції.

залишіть коментар