Цього тижня недільне віче присвятили Кобзареві

Автор:     Опубліковано: 11 Березня 2014 о 19:00    183 переглядів

Цього тижня недільне віче присвятили Кобзареві

Традиційне недільне віче, цими вихідними традиції дещо змінило. Замість закликів та політичних гасел – Слава Кобзареві та Шевченківські читання. Попри урочистий настрій – серед людей тривога. Нинішні події у Криму не залишають байдужим жодного.

Чоловіки у вишиванках, панянки в квітчатих хустках. У святковому одязі, проте з тривогою в очах. На традиційному, щотижневому віче, прийшли почути, що в країні таки буде мир.

п. ВАЛЕРІЙ :

“Об’єднати народ, різниці немає, чи вони в Донецьку, чи ми в Тернополі, чи в Харкові, різниці нема, всюди люди однакові, і Бог з нами”.

ТЕТЯНА :

” Людям потрібно чути, що можемо бути впевненими в тому, що все буде гаразд, в любому випадку, Україна все одно буде єдиною і з Божою допомогою ми прорвемося”

 Дехто ж  впевнений, лише на Божу поміч сподіватись мало. Пан Зиновій  каже, влада має діяти чітко та різко, без жодних поступок.

п. ЗИНОВІЙ :

« Щоб вона діяла більш різко, більш сміливо, показувала народу всьому, що фашисти не бандерівці, бо бандерівці не нападають на кремль, а кремль нападає на нас».

Додамо, вперше на народне тернопільське віче вийшов і  голова ОДА. Новопризначений Олег Сиротюк представив і своїх заступників.

залишіть коментар